Betebet Üyelik

Türkiye için beirlenmiş 18 yaş sınırında yer alıyor iseniz, sizde betebet üyelik işlemini yapmak sureti ile derhal kendinize bir hesap meydana getirebilirsiniz. Meydana getirdiğiniz hesabınıza para yatırdığınız andan itibaren, yatırdığınız paranın tamamını kullanacak şekilde bahis ve oyun hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yurtdışı menşeli bir platform olmasına rağmen, farklı ülkelerde verilen hizmetler anlayışına, Türkiye pazarının dahil edildiği görülmektedir. Türkiye’de yaşayan, Türk vatandaşı olan ve Türkiye ip adresini kullanan herkes, kendi isteği ile birlikte 18 yaşında ya da üzerinde olması şartı ile kendine bir hesap meydana getirebilir.

Betebet Hesap Açma Şartları

Tabii ki başvurunun olumlu sonuçlanmasını istiyor iseniz, betebet hesap açma şartları dahilinde hareket etmeniz gerekecektir. Öncelikli olarak betebet yeni giriş adresini tespit edecek ve yeni güncel giriş adresi ile ana ekranı açacaksınız.

Üye ol yazılı butondan hareket etmek suretiyle, başvuru belgesini göreceksiniz. Doğru ve eksiksiz bir şekilde ve elbette gerçek bilgiler ile doldurup, müşteri hizmetlerine göndereceksiniz. 18 yaşında ya da üzerinde olmanız gerekecektir. Daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir. Site tarafından üyelik iptal işleminin yapılmamış olması gerekecektir. İp adresi üzerinden, ikametgah adresi üzerinden, ip ve ikametgah adresi üzerinde yaşayan şahıslar tarafından da daha önce hesap açılmamış olması gerekecektir.

Betebet Hesap Açma Ücret Ve Belge Talepleri

Tabii ki merak edilen konulardan bir tanesi budur. Betebet hesap açma ücret ve belge talepleri konusu da araştırılmaktadır. Üyelik için ücret ödenmez, bedava üyelik işlemi gerçekleştirilir. Yatırılan ya da kazanılan paralar üzerinden hesap ücreti, üyelik ücreti, abonelik ücreti gibi bir kesinti yapılmaz. Belge talebi konusuna gelince, başvuru yapıldığında verilen bilgiler gerçek olarak kabul edilir. Buna istinaden, herhangi bir belge talebi de gündeme gelmeyecektir.

Betebet Hesap Açana Bedava Promosyon Verir

Unutmayın ya da aklınızdan çıkmasın. Betebet Giriş üyelik işlemini gerçekleştirdiğiniz de, bunun karşılığında yeni bir hesap açmış olmanız nedeni ile promosyon alacaksınız. Betebet güncel giriş ile başvuru belgesini açıp, doldurur, müşteri hizmetlerine gönderirseniz, bir promosyon sizleri beklemektedir.

Betebet hesap açana bedava promosyon verir. Yeni üye olanlara 15 Türk Lirası değerinde deneme promosyonu verilir. Promosyonun alınması için yeni ve ilk defa hesap açılması şeklinde ana bir kural bulunmaktadır. Yeni ve ilk defa hesap açma işlemi tamamlandıktan sonra, para yatırma işleminin yapılmasına gerek yoktur. Yapılması gereken işlem, derhal canlı destek ekibine ulaşmak olacaktır. Müşteri hizmetleri temsilcisi ile başlatılan görüşmeye müteakip deneme promosyonu alınma istediği belirtilecektir. Eğer bir talep oluşturulmuş ya da deneme promosyonu talep edilmiş ise, 15 Türk Lirası değerindeki promosyon otomatik olarak verilmez, bunu aklınızdan çıkarmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version